Strona główna > Menu górne > O firmie

Newsletter

Finansowanie

O FIRMIE

PRYMAT >>>  NIEZAWODNOŚĆ >>> DOSKONAŁOŚĆ

 

Szanowni Państwo,

Przedstawiając oferte naszej firmy chciałbym przekonać Państwa , iż stanowi ona doskonały wybór na polskim rynku pralniczym.

Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji, naprawach, remontach, wieloetapowych szkoleniach, jak również oferowane przez nas urządzenia najlepszych wiodących i niezawodnych producentów światowych pozwalają Nam zapewnić szeroki wybór dla każdego segmentu rynku pralniczego.

Sprawdzone najlepsze światowe marki z legendarną trwałością i niezawodnością na długie lata eksploatacji oraz pełna gama produktów umożliwia wyposażenie zarówno bardzo małych jak i bardzo dużych pralni w najnowocześniejsze ekologiczne linie pralnicze zgodnie z najnowszymi swiatowymi technologiami w tej dziedzinie.

Dostarczane przez nas urządzenia sa przeznaczone m.in. do prania wodnego bielizny w małych, średnich i bardzo dużych pralniach zakładowych. Znajdują zastosowanie zarówno w pralniach szpitalnych, prywatnych świadczących swoje usługii m.in. dla oddziałów zakaźnych i niemowlęcych, domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo leczniczych, schronisk dla nieletnich, zakładów karnych, zakładów przetwórczych, jak i w pralniach hotelowych, restauracyjnych, akademickich, ośrodkach wczasowych i sanatoryjnych, fitness klubach, na statkach, itp.


Nasza oferta obejmuje równiez kompleksowe wyposażenie usługowych pralni chemicznych, szatni automatycznych, transporterów wieszakowych. Realizujemy rownież indywidualnie specjalistyczne zamowienia w oparciu o specyfikę klienta.


Fabryka Maszyn Pralniczych PRAMAZUT Sp. z o.o. to firma z 16 letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku pralniczym dająca gwarancję pełnego dostępu do części zamiennych oraz wsparcia technicznego w okresie gwarancji jak i po okresie gwarancyjnym. Jakość dostarczanych przez Nas urządzeń potwierdzają liczne certyfikaty jakośći, zaś sprawne wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne połączone z natychmiastową dostępnością wszystkich części zamiennych, możliwością przyjęcia zlecenia serwisowego i oddelegowania własnego wykwalifikowanego mobilnego oddziału technicznego lub regionalnego technika stanowi podstawę Naszego profesjonalizmu.


___________________________________

Serdecznie zapraszam do współpracy,
Grzegorz Liwocha
Dyrektor Handlowy


 

 

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2018 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce