Strona główna > Pralnie samoobsługowe > Profil marki Speed Coin

Newsletter

Finansowanie

 

Profil marki


Marka Speed Coin jest częścią Fabryki Maszyn Pralniczych PRAMAZUT będącej jednym z największych w Polsce producentów i dystrybutorów maszyn i akcesoriów pralniczych. Wyposażane przez nas pralnie cieszą się wysoką renomą na rynku pralniczym dzięki bardzo dobrej jakości dostarczanym urządzeniom.

 

Dla właściciela pralni – niezależnie czy samoobsługowej czy też pralni w budynkach wielomieszkaniowych – najistotniejsza jest niezmienna wydajność i jakość. Przy budowie pralnic, suszarek i akcesoriów pomocniczych marki Speed Coin stosowane są tylko sprawdzone technologie i profesjonalne konstrukcje.  Dodatkowo cały czas szukamy nowych rozwiązań by jeszcze bardziej ulepszyć i uprościć funkcjonowanie Twojej pralni samoobsługowej. Maszyny Speed Coin będą dla Ciebie pracować każdego dnia, są bardzo trwałe i wytrzymałe. Panel sterowania jest innowacyjny, a zarazem bardzo intuicyjny, dlatego Twoi klienci nigdy nie będą mieli problemów z obsłużeniem pralnicy.

 

Speed Coin oferuje pełną gamę urządzeń do pralni samoobsługowych. Możemy wymienić Twój dotychczasowy sprzęt jak i zapewnić pełne wyposarzenie nowej pralni. Oferujemy nie tylko maszyny pralnicze. Nasz projekt Speed Coin oferuje pełen pakiet od pomocy w przygotowaniu do otwarcia biznesu, poprzez wyposażenie, aż do urządzenia wnętrza. To znaczy, że poza maszynami u nas zaopatrzysz się w profesjonalną chemię pralniczą, akcesoria typu wymieniarki monet, wózki na bieliznę, stoły do składania bielizny, krzesła, ławki, fototapety, tablice informacyjne, szyld i wszystko czego tylko będziesz potrzebować.

Otwórz swoją własną pralnię samoobsługową razem z nami, to dobra decyzja, która przyniesie Ci duże korzyści w przyszłości.

 

Aby uzyskać więcej informacji dzwoń: +48 41 301 01 20 

Pisz: pramazut@pramazut.com.pl

  

 

 

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2019 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce