Strona główna > Urządzenia do prasowania > Magle i prasowalnice przemysłowe

Newsletter

Finansowanie

Magle i prasowalnice przemysłowe

Prasownice nieckowe
Prasownice walcowe

Magle i prasowalnice przemysłowe

Pramazut oferuje magle i prasowalnice przemysłowe w szerokiej gamie modeli. Przeznaczone są one do użytku we wszelkiego rodzaju miejscach noclegowych, socjalnych, szpitalach, obiektach gastronomicznych, zakonach, klubach sportowych, zakładach karnych i wielu innych ośrodkach. Nadają się idealnie do prasowania na sucho lub wilgotno wszelkiego rodzaju tkanin, w tym materiałów wykrochmalonych. Nasze magle i prasowalnice wyposażone są w zaawansowane technologicznie mechanizmy i zabezpieczenia. Pozwalają błyskawicznie wyprasować każdy wsad oraz zachować jego gładką formę na dłużej.

Zaawansowane prasowalnice i magle przemysłowe

W Pramazut oferujemy zaawansowane technologicznie magle i prasowalnice przemysłowe w wielu różnych modelach. Znajdziesz u nas magle pasowe, w których materiał jest doskonale dociskany do gorącego cylindra specjalnymi pasami. Oferujemy też szeroki wybór magli nieckowych. Doskonale wyprofilowana niecka i silnie dociskający tkaninę walec zapewniają najwyższą jakość prasowania. Nasze maszyny podgrzewane są elektrycznie lub parowo. Specjalne ekrany dotykowe umożliwiają precyzyjne skonfigurowanie parametrów prasowania, w tym temperatury, siły docisku i tempa przesuwu wsadu. Znajdziesz u nas zarówno wielkogabarytowe maszyny, jak i mniejsze magle jednoosobowe, które zajmują minimalną ilość przestrzeni.

Bezpieczne prasowalnice i magle przemysłowe

Magle i prasowalnice przemysłowe w naszej ofercie to urządzenia bezpieczne zarówno dla ich użytkowników, jak i materiałów. Czujniki temperatur chronią dłonie przed poparzeniem i nie dopuszczają do przegrzania magla. Dla ochrony dłoni nasze urządzenia zostały wyposażone w nożne pedały umożliwiające natychmiastowe zatrzymanie pracy walca. Wreszcie nasze magle i prasowalnice posiadają zapory dla źle złożonych materiałów, które zapobiegają ich zniszczeniu przez nieodpowiednie sprasowanie.

Wybierz najlepsze prasowalnice i magle przemysłowe i uzyskaj natychmiastową gładkość tkanin

Postaw na magle i prasowalnice przemysłowe od Pramazut – sprawdzone maszyny, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i najwyższą jakość prasowania. Dopasuj urządzenie do swoich potrzeb i dostępnej przestrzeni i zadbaj o ochronę zdrowia własnego i swoich pracowników. Sprawdź naszą ofertę i wybierz magiel lub prasowalnicę, które błyskawicznie wyprostują wszelkie zagięcia na każdej tkaninie.

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2020 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce