Strona główna > Urządzenia dla pralni wodnych > Pralnice

Newsletter

Finansowanie

Pralnice

Pralnice przemysłowe

W Pramazut oferujemy najlepsze pralnice przemysłowe na polskim rynku. Znajdziesz u nas pralki przemysłowe, które wypiorą Twoje tkaniny perfekcyjnie i z dbałością o ich bezpieczeństwo. Nasza oferta to energooszczędne, przyjazne środowisku pralki, które pracują cicho i zapewniają bezpieczeństwo swym użytkownikom. Sprawdź, co wyróżnia pralki przemysłowe w naszym sklepie.

Pralnica przemysłowa z Pramazut – zalety

Pralki przemysłowe z Pramazut to nowoczesne urządzenia, które zapewniają wiele korzyści. To przede wszystkim niezwykle ładowne urządzenia o rozmaitych dopuszczalnych wielkościach wsadu. Umożliwiają jednorazowe wypranie nawet 50 kilogramów tkanin. Pralnice przemysłowe z naszej oferty są też maksymalnie wodo- i energooszczędne, a co za tym idzie, przyjazne dla środowiska. Pralki te pracują cicho i wyposażone są w amortyzatory bębna i systemy chroniące operatora. Wszystko to sprawia, że jakość prania, komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania są na najwyższym poziomie.

Pralka przemysłowa cena

Pralnice przemysłowe w ofercie Pramazut dostępne są po rozsądnych, a zarazem atrakcyjnych cenach. Zakup naszych pralek to gwarancja korzystnego stosunku ceny do ich jakości i wydajności. Ceny zależą między innymi od wielkości wsadu, czyli pojemności bębna. Ponadto istotnym czynnikiem wpływającym na cenę pralek jest ich moc podgrzewu i stopień energooszczędności.

Wybierz pralki przemysłowe z Pramazut i stwórz pralnię na miarę swoich potrzeb

Pralka przemysłowa od Pramazut to gwarancja najlepszej inwestycji na długie lata intensywnego użytkowania. To energooszczędne i ładowne pralki, które zapewnią Ci najwyższą jakość prania i komfort użytkowania. Ich dodatkowym atutem jest korzystny stosunek ceny do zalet produktu. Sprawdź parametry naszych pralek i wybierz tę, która najlepiej spełni swoje zadanie w Twojej firmie.

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2020 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce