Strona główna > Znakowanie odzieży > Znakowanie taśmami, etykietami, metkami > ETYKIETY PLYTEX

Newsletter

Finansowanie

Znakowanie taśmami, etykietami, metkami

ETYKIETY PLYTEX

 

System trwałego znakowania Plytex oferuje łatwy sposób rozwiązania problemów znakowania tekstyliów. W skład systemu wchodzi drukarka oraz odpowiednie oprogramowanie, które z łatwością można zastosować na każdym PC. Plytex to samoprzylepna etykieta tekstylna, która w idealny sposób pozwala  na uniknięcie błędu przesuwania się etykiety podczas zgrzewania. Etykiety Plytex dostępne są w różnych rozmiarach. Występują w wersji czystej lub z wykonanym na zamówienie logo firmowym, ramką, itp.Wprowadzenie technologii Plytex wyraźnie usprawni proces etykietowania w Twojej firmie bez dodatkowych inwestycji. Etykiety Plytex dostarczane są w arkuszach, dzięki czemu można bezobsługowo drukować całe ich serie.

Nowa Technologia

Plytex pozwala przyspieszyć produkcię i zwiększyć wydajność, jest obecnie najlepszą ofertą etykietowania. Naukowcy znaleźli sposób na nałożenie warstwy samoprzylepnej na warstwę termoplastycznego kleju, którą pokryte są etykiety i emblematy. Otwiera to wiele możliwości, z których ulotka opisuje zaledwie kilka. Na przykład: etykietę Plytex można swobodnie układać na tkaninie przed procesem wgrzewania nie martwiąc się o to czy spadnie, pozwija się albo zagnie. To duża zaleta szczególnie w przypadku umieszczania etykiet na kołnierzach lub na kieszeni piersiowej. Etykiety Plytex dostarczane są w arkuszach, dzięki czemu można bezobsługowo drukować całe ich serie!


Oszczędność

W dowolnym momencie możesz wydrukować na etykiecie potrzebne informacje z własnej bazy danych. W wybranym czasie etykiety zostaną umieszczone na właściwym
artykule pod warunkiem, ze tkanina jest przepuszczalna a pracownik tylko je wprasuje. To praktyczne rozwiązanie w sytuacjach, gdy operator urządzenia do termowgrzewania ma niewielkie doświadczenie.


Wyższa wydajność

Plytex jest doskonałym sposobem na oszczędność czasu i eliminację częstych błędów. Na przykład: po otrzymaniu nowej partii artykułów a jeszcze przed przekazaniem jej
do magazynu można na nią wstępnie nakleić etykiety, natomiast trwale wprasować je dopiero przed wydaniem artykułu z magazynu.


Jakość przede wszystkim

Technologia Plytex to najwyższa jakość, którą możesz dołączyć do oferowanych przez Ciebie usług. W naszych drukarniach możemy wstępnie zadrukować etykiety
wybranym przez Ciebie wzorem, dzięki czemu staną się one doskonałym produktem prezentującym tożsamość firmy. Używamy specjalnych barwników do sitodruku, w pełni odpornych na pranie przemysłowe. Sposobem wykorzystania etykiet z logo lub nazwą firmy do promocji jej wizerunku jest zastosowanie ich na strojach firmowych. Etykiety mogą być umieszczane w różnych miejscach w zależności od wymagań klienta.

 

System Plytex pozwala zastąpić rzędy drukarek igłowych wyposażonych w pojedynczą rolkę etykiet każda, umożliwiając wydruk całości w ciągu jednej nocy!

 

 

 

 

  • Rodzaj: Etykiety samoprzylepne
  • Łatwe pozycjonowanie etykiety :
  • Oszczędność czasu:

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2018 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce