Strona główna > Urządzenia dla pralni chemicznych

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni chemicznych

Czynnik Piorący - Czterochloroetylen
Czynnik Piorący - Hydrokarbon
Czynnik Piorący - Solvon K4

Wyposażenie pralni chemicznej

Wyposażenie pralni chemicznej, jakie oferuje Pramazut, to gwarancja wielu długotrwałych korzyści. Nasze urządzenia zapewniają perfekcyjną czystość tkanin, a także efektywne czyszczenie własnych systemów piorących. Montując nasze agregaty piorące w swojej pralni chemicznej zyskujesz najbardziej energooszczędne urządzenia na rynku. Obniżasz tym samym koszty ich eksploatacji i minimalizujesz swój wpływ na środowisko naturalne. Stworzysz z nimi nowoczesną pralnię chemiczną na miarę wszystkich potrzeb swoich klientów.

Wydajne i ekologiczne wyposażenie pralni chemicznej

W naszej ofercie znajdziesz najbardziej wydajne, oszczędne i ekologiczne wyposażenie dla swojej pralni chemicznej. Oferujemy agregaty chemiczne stosujące różne czynniki piorące, w tym czterochloroetylen, hydrokarbon i Solvon K4. Substancje te zapewniają doskonałą czystość i świeżość, a także miękkość wypranych w nich tkanin. Jedocześnie łatwo ulegają biodegradacji, dzięki czemu nie wywierają silnego wpływu na środowisko. Nasze agregaty są też niezwykle wydajne. Oferujemy urządzenia jedno-, dwu- i trzyzbiornikowe, które pozwalają na jednorazowe wypranie nawet 18 kilogramów odzieży przy niskim zużyciu energii.

Wyposażenie pralni chemicznej z Pramazut – pozostałe zalety naszej oferty

Nowoczesne wyposażenie pralni chemicznej od Pramazut zapewnia pełen wachlarz korzyści. Zaawansowane filtry i systemy oczyszczania zapobiegają gromadzeniu się brudu i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wysokie obroty wirowania minimalizują czas suszenia, nie niszcząc ubrań. Stosowane rozpuszczalniki nie tylko piorą, ale i zmiękczają tkaniny, ułatwiając ich prasowanie, oraz są bezpieczne dla skóry. Są tak delikatne, że pozwalają na bezpieczne czyszczenie również zdobiących tkaniny elementów z tworzyw sztucznych i pasków.

Wybierz niezawodne wyposażenie pralni chemicznej

Wyposażenie pralni chemicznej z Pramazut to wyjątkowa oferta ekonomicznych i ekologicznych agregatów. To oferta dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie wydajność, oszczędność i wysoką jakość. To także doskonałe urządzenia dla wszystkich, którym zależy na zminimalizowaniu swojego wpływu na środowisko naturalne. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wyposażenie pralni chemicznej, które spełni wszystkie Twoje wymagania i da Ci najwięcej korzyści.

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2021 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce