Strona główna > Pralnie samoobsługowe

Newsletter

Finansowanie

Pralka na monety - pralnie samoobsługowe

Chcesz stworzyć nowoczesną, cichą pralnię samoobsługową? Zamów pralki na żeton lub monetę, które pracują cicho, wydajnie i oszczędnie. Wyposaż swoją pralnię w solidne i niezawodne urządzenia, które zapewnią Ci najwyższą jakość prania i wysoki komfort użytkowania. Poznaj zalety naszych urządzeń i dowiedz się, gdzie możesz je zastosować.

Pralka na monety – zalety pralek od Pramazut

Pralka na monety i żetony z naszej oferty to urządzenie, które wyposaży Twój biznes na długie lata. Oferujemy wyłącznie pralki o dużej ładowności z głębokim i pojemnym bębnem. Możesz wyprać w nich nawet powyżej 9 kilogramów tkanin. Pralki pracują cicho i samoczynnie redukują prędkość wirowania przy wzmożonych wibracjach. Wpływa to zarówno na bezpieczeństwo, jak i komfort ich użytkowania. Nasze pralki na żetony i monety wyróżnia też niskie zużycie wody, które pozwoli Ci zwiększyć oszczędności w Twojej pralni.

Pralka na żetony – gdzie warto ją zamontować?

Pralka na żetony lub monety to doskonały wybór, który sprawdzi się w pralniach samodzielnych i firmowych. Możesz zamontować ją w pralni samoobsługowej i doposażyć ją w wirówkę z naszej oferty. Możesz też zakupić pralkę na żetony lub monety do pralni w hotelu, akademiku, internacie, szpitalu lub obiekcie gastronomicznym. To także doskonałe urządzenie dla ośrodków pomocy społecznej czy ośrodków odwykowych.

Zamów niezawodną i ładowną pralkę na żetony lub monety i zapewnij najwyższy standard prania w swojej pralni

Jeśli pragniesz zapewnić klientom swojej pralni najwyższą czystość i standard w korzystnej cenie, zamów nasze pralki na żetony lub monety. Urządzisz nimi ekonomicznie nawet niewielką pralnię i zapewnisz swoim gościom hotelowym idealną czystość prania przy wysokim komforcie snu w pokojach nad pralnią. Sprawdź nasze produkty i wybierz najlepsze pralki na monetę lub żeton z naszej oferty.

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2021 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce