Strona główna > Urządzenia do suszenia > Suszarki bębnowe

Newsletter

Finansowanie

Suszarki bębnowe

Suszarki przemysłowe

W Pramazut oferujemy najwyższej jakości suszarki przemysłowe jedno- i dwubębnowe. Błyskawicznie wysuszysz w nich nawet duże ilości tkanin, zabezpieczając je przed zniszczeniem i zagnieceniem. Suszarka przemysłowa z naszego sklepu to gwarancja wysokiego komfortu użytkowania, jaki zapewnia cicha praca urządzenia. Kupując nasze maszyny, zyskujesz pewność najwyższej jakości i żywotności produktu w najkorzystniejszej cenie na rynku.

Jakie zalety ma suszarka przemysłowa z naszej oferty?

Suszarki bębnowe w Pramazut to najwyższej jakości maszyny, które umożliwiają błyskawiczne wysuszenie dużego wsadu tkanin. Oferujemy suszarki jedno- i dwubębnowe, które – ustawione pionowo – maksymalizują wydajność suszenia i minimalizują zużywane miejsce. Nasze suszarki przemysłowe wyposażone są w funkcje schładzania i roztrząsania wsadu, które przyspieszają i podnoszą efektywność suszenia. Maszyny te zabezpieczają też ubrania przed zagniataniem. Suszarki są łatwe w obsłudze i pracują wyjątkowo cicho, co znacząco podnosi komfort ich użytkowania.

Wybierz suszarki przemysłowe o najlepszych parametrach i skuteczności

Pramazut dostarcza klientom maszyn o najlepszych parametrach i wskaźnikach żywotności na rynku. To prawdziwe niezawodne suszarki przemysłowe do pralni, szpitali, hoteli czy akademików. Znajdziesz u nas suszarki dostosowane do swoich potrzeb w cenach, na które Cię stać. Sprawdź naszą ofertę i wybierz suszarkę przemysłową, która będzie stanowić niezawodne wyposażenie Twojej pralni przez wiele lat wzorowej pracy.

Newsletter

Finansowanie

Urządzenia dla pralni wodnych Urządzenia dla pralni chemicznych Urządzenia dla prasowania Urządzenia do suszenia
Pralnie samoobsługowe oraz na monety Znakowanie odzieży Transportery wieszakowe Wózki i regały Środki piorące
Fabryka Maszyn Pralniczych "PRAMAZUT" Sp. z o.o. | 26-001 Masłów, ul. Lotnicza 60 A
tel. 041 301-01-20, fax 041 301-01-70 | Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł | KRS: 0000043216 | NIP:959-11-32-234 | REGON: 290840821
Copyright © 2021 Pramazut. Wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: NET-atak.pl strony internetowe kielce